Gminny Klub Sportowy Korona Bojanów - strona nieoficjalna

WĘGRY
Ładowanie...

Na którym miejscu w tabeli Korona Bojanów zakończy sezon 2012/2013

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Po pauzie LIDER!!!

• autor: mlodyy23, 2011-04-30 09:14

01.05.2011 o godz 16.00  GKS "KORONA" Bojanów zmierzy się na wyjazdowym spotkaniu z liderem naszej grupy Wspólnotą Serbinów.

Relacja z tego spotkania moze byc tylko jedna, gdyz juz wszyscy wiedza ze sedziowie sa ustawieni pod Serbinow i nawet mowia o tym rozne srodowiska i niestety tak jest bo przekonalismy sie na wlasnej skorze jak mozna perfidnie pomagac druzynie ktora musi awanswoac do A kalsy bo gdziez tutaj grac w B klasie na jedynym obiekcie ze sztucznej murawy ktory jest wlasnie realizowany. To wsyztsko jest odgornie zaplanowane i szkoda ze nikt nie potrafi wogole w tej kwestii interweniowac, a potem sie dziwic ze sa na wyzszych szczeblach przekrety skoro juz B klasa jest kombinowana. Wczesniej czytajac relacje na stronie Blekitnych Komorow myslalem ze tak tylko napisali o stracie trzeciej bramki ale po wczorajszym meczu i ujrzeniu w jaki perfidny sposob mozna puszczac akcje z 4metrowym spalonym i dyktowaniu karnego z kapelusza uwierzylem ze jendak tak sie da zrobic!!!!

Prowadzenie dla naszego zespolu dal strzalem z ok. 25m Świątek Mateusz. Gospodarze wyrownali po stalym fragmencie gry i wynikiem 1:1  zakonczyla sie pierwsza polowa meczu.

Druga odslona byla juz  prowadzona tak aby nam uniemozliwic, moze nie samo wygranie tego spotkania ale przynajmniej zremisowanie. Na 2:1 bramka padla z rzutu karnego ktory odgwizdany byl po tym jak nasz obronca bark w bark powstrzymal napastnika gospodarzy z tym ze tamten sie przewrocil z wielkim krzykiem jakby go stado sloni przelecialo i taki arbiter glowny tego spotkania WILK wskazal na wapno. Dodam ze w pierwszej polowie do pilki zagranej wzdluz bramki dochodzacy nasz napastnik w jednym momencie zostaje ciety od tylu przez obronce a z przodu bramkarz wchodzi mu obiema wyprostowanymi nogami w piszczel i gdzie pilka nawet nie zostala dotknieta i nie zmienia kierunku w oczach slepego sedziego nie ma nic!!!! Na 2:2 wyrownal Michalski Marcin i zrobil sie smrod wiec na 3:2 Wspolnota strzela bramke z 4 metrowego spalonego bo oni musza wygrywac!!! Ta akcja podlamala nasz zespol bo gralismy juz nie tylko przeciwko liderowi ale liderowi wspieranemu przez 3 sedziow ktorzy zrobili z siebie pajacow i to nie tylko w oczach przyjezdnych ale rowniez w oczach miejscowych kibicow i stracilismy jeszcze 2 bramki tym razem juz strzelone w prawidlowy sposob. Mecz zakonczyl sie wynikime 5:3 a trzecia bramke dla Korony zdobyl  Leń Dawid.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS CyganyGKS KORONA BOJANÓW
LZS Cygany 3:13 GKS KORONA BOJANÓW
2012-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

LZS Cygany 3:13 GKS KORONA BOJANÓW
KS Żupawa Błękitni Komorów
LZS Krzątka TS Stale
Łęg Kopcie Ceramika Hadykówka
Junior Zakrzów Wspólnota Serbinów
OKS Koniczynka Ocice Wisła Baranów Sandomierski
Płomień Chmielów KS Wola Baranowska

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.